TermoSens Logo

kontakt@termosens.pl

Program

Ogólnopolski, rządowy program „Czyste Powietrze” miał swoją premierę we wrześniu 2018 roku i zgodnie z pierwotnym planem ma być realizowany do 2029 roku. Sam termin składania wniosków w ramach tej prospołecznej inicjatywy ustalono na 30 czerwca 2027 roku, a dokładniej jest na to czas do końca wskazanego dnia. Całkowity budżet programu wynosi 103 miliardy złotych. Przyjmowaniem i rozpatrywaniem zgłoszeń zajmuje się właściwy miejscowo Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – oczywiście, że tak, zwłaszcza jeśli prowadzisz ekologiczny tryb życia i na co dzień starasz się podejmować przemyślane działania, ukierunkowane na ograniczanie postępującej degradacji środowiska naturalnego! Bezpośrednimi argumentami przemawiającymi na korzyść charakteryzowanej tu inicjatywy rządowej są typowe dla niej atuty, których można wymienić naprawdę wiele.

Zainteresował Cię rządowy program „Czyste Powietrze”? Chcesz uzyskać takie dofinansowanie, ale nie wiesz, jak poprawnie złożyć wniosek? Postaw na pomoc profesjonalistów i zdecyduj się skorzystać z naszych usług! Jak przebiega współpraca na poszczególnych etapach? Na dobrą sprawę wszystko sprowadza się do pięciu, prostych kroków!